Na stronach internetowych Sciendo ukazał się zeszyt Folia Horticulturae 35(2) 2023. Opublikowano w nim łącznie 16 artykułów. Zapraszamy do wysyłania manuskryptów przez system EM: https://www.editorialmanager.com/fhort/.
Zapraszamy na 14th International Symposium on Flower Bulbs and Herbaceous Perennials, które odbędzie się w Warszawie w dniach od 14 do 17 kwietnia 2024 roku. Więcej informacji: Flower Bulbs Symposium.
Na stronach internetowych Sciendo ukazał się zeszyt Folia Horticulturae 35(1) 2023. Opublikowano w nim łącznie 17 artykułów, w tym 1 artykuł przeglądowy. Zapraszamy do czytania i wysyłania manuskryptów przez system EM: https://www.editorialmanager.com/fhort/.
Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem konferencji „Przyjazne środowisku ogrodnictwo w życiu współczesnego człowieka”. Więcej informacji: VI Zjazd PTNO - podsumowanie.
Z przyjemnością informujemy, że czasopismo Folia Horticulturae otrzymało za 2022 rok współczynnik wpływu IF na poziomie 2,000. Zapraszamy do publikacji artykułów: http://www.editorialmanager.com/fhort/.
Szanowni Państwo, w imieniu Komitetu Organizacyjnego zamieszczamy III komunikat dotyczący Konferencji „Przyjazne środowisku ogrodnictwo w życiu współczesnego człowieka” w ramach VI Zjazdu PTNO. Więcej informacji: VI Zjazd PTNO - III komunikat.
Szanowni Państwo, w imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszamy na Konferencję Naukową „Przyjazne środowisku ogrodnictwo w życiu współczesnego człowieka” w ramach VI Zjazdu PTNO, która odbędzie się w dniach 21-22 czerwca 2023 roku w Olsztynie. Więcej informacji: VI Zjazd PTNO - II komunikat.
Na stronach internetowych Sciendo ukazał się zeszyt Folia Horticulturae 34(2) 2022. Opublikowano w nim łącznie 11 artykułów, w tym 1 artykuł typu short communication. Serdecznie zapraszamy do czytania i wysyłania swoich manuskryptów przez system EM: https://www.editorialmanager.com/fhort/.
Szanowni Państwo, w imieniu organizatorów zapraszamy Państwa na Konferencję Naukową „Przyjazne środowisku ogrodnictwo w życiu współczesnego człowieka” w ramach VI Zjazdu PTNO, która odbędzie się w dniach 21-22 czerwca 2023 roku w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Jednocześnie informujemy, że obrady Delegatów poszczególnych Oddziałów PTNO odbędą się w dniu 20 czerwca 2023 roku. Więcej informacji: VI Zjazd PTNO - komunikat.
Na stronach internetowych Sciendo ukazał się kolejny zeszyt Folia Horticulturae 34(1) 2022. Opublikowano w nim 8 artykułów, w tym 1 artykuł przeglądowy. Zapraszamy do czytania i wysyłania kolejnych manuskryptów przez system EM: https://www.editorialmanager.com/fhort/.
do góry